پیام فرستادن
اخبار
Home > اخبار > Company news about مایکروسفرهای شیشه ای Hollow Glass HaiNuo مشتاقانه منتظر دیدار با شما در نمایشگاه بین المللی معماری سبز و مواد ساختمانی شانگهای در سال 2023 هستند.
مناسبت ها
Contact Us
Contact Now

مایکروسفرهای شیشه ای Hollow Glass HaiNuo مشتاقانه منتظر دیدار با شما در نمایشگاه بین المللی معماری سبز و مواد ساختمانی شانگهای در سال 2023 هستند.

2023-08-01

Latest company news about مایکروسفرهای شیشه ای Hollow Glass HaiNuo مشتاقانه منتظر دیدار با شما در نمایشگاه بین المللی معماری سبز و مواد ساختمانی شانگهای در سال 2023 هستند.

 

 

نمایشگاه بین المللی معماری سبز و مواد ساختمانی (شنگهای) اکسپو 2023در-دوازده اوت در شانگهاي

 

آخرین اخبار شرکت مایکروسفرهای شیشه ای Hollow Glass HaiNuo مشتاقانه منتظر دیدار با شما در نمایشگاه بین المللی معماری سبز و مواد ساختمانی شانگهای در سال 2023 هستند.  0

 

به عنوان پرچمدار نمايندگي ساخت معماري محيطي آسيا،نمایشگاه حفاظت از انرژی ساختمان به مزایای آن از یک ایستگاه خدمات و بستر تجاری نمایشگاه ساختمان سبز تکیه می کند، بیش از صد هزار بازدید کننده و خریدار حرفه ای را جذب می کند، شرکت های برند پیشرفته صنعت را گرد هم می آورد و نقش رهبری در صنعت را بازی می کند.با هدف ترویج کاربرد بازار محور صرفه جویی در انرژی ساختمان، شرکت های صرفه جویی در زمین، صرفه جویی در آب، صرفه جویی در مواد و مواد ساختمانی سازگار با محیط زیست،این فرصت های تجاری بالقوه عظیمی را برای شرکت ها از طریق ترویج فروش ایجاد می کند.مدیریت انرژی، عایق حرارتی دیوار، پنجره ها و دیوارهای پرده، ضد آب ساختمان و سایر بخش ها تعامل و اشتراک.وحدت حرفه ای صنعت و ساخت یک پلت فرم قدرتمند منحصر به فرد.

 

 

فناوری هاینو راه حل های نوآورانه ای را به صنعت می رساندسبک وزن،کم کردن هزینه و عملکرددر این سال اقدامات ارتقایی انجام خواهد شد.بتن، پوشش عایق حرارتی، سنگ مصنوعی، چوب مهندسی، چسب آویز و عامل زیبایی،ما با بسیاری از شرکت های برجسته و نخبگان صنعت در مورد کاربرد و توسعه آینده میکروسفرهای شیشه ای حفره ای در صنعت مواد ساختمانی زیست محیطی بحث خواهیم کرد.

 

ما منتظر بحث با شما در مورد توسعه آینده صنایع هستیم و ما به شدت معتقدیم که این کار به شما موفقیت های غیر منتظره ای خواهد داد!

 

آخرین اخبار شرکت مایکروسفرهای شیشه ای Hollow Glass HaiNuo مشتاقانه منتظر دیدار با شما در نمایشگاه بین المللی معماری سبز و مواد ساختمانی شانگهای در سال 2023 هستند.  1

 

اطلاعات نمایشگاه:

زمان برگزاری نمایشگاه:8 تا 12درآگوست 2023

نه. :E7415

کد دعوت نامه:اسکن ثبت نام.

Send your inquiry directly to us

Privacy Policy China Good Quality میکروکره های شیشه ای توخالی Supplier. Copyright © 2023-2024 hollow-microspheres.com . All Rights Reserved.